Obrana završnog rada
Autor: Gabrijela Mahmutović, 18. 6. 2017.
OBRANA ZAVRŠNIH RADOVA - ŠK.GOD. 2016./17.
21.06.2017. u učionici br. 2
POVJERENSTVO:
Krešimir Mance,dipl.ing.
Zvonimir Šoštarić,prof.
Pero Škobo,prof.
U 14,00 sati
R.BR.
|
IME I PREZIME UČENIKA
|
RAZRED |
MENTOR |
1. |
Semi Hebiri |
4. A |
Krešimir Mance,dipl.ing. |
2. |
Loris Lučić |
4. A |
Krešimir Mance,dipl.ing. |
3. |
Matko Miletić |
4. A |
Krešimir Mance,dipl.ing. |
4. |
Dorian Mohorić |
4. A |
Krešimir Mance,dipl.ing. |
5. |
Marijan Naglić |
4. A |
Krešimir Mance,dipl.ing. |
6. |
Marijo Milić |
4. E |
Krešimir Mance,dipl.ing. |
U 15,30 sati
R.BR.
|
IME I PREZIME UČENIKA
|
RAZRED |
MENTOR |
1. |
Mateo Nikolić |
4. B |
Zvonimir Šoštarić,prof. |
2. |
Josip Tabako |
4. B |
Zvonimir Šoštarić,prof. |
3. |
Siniša Kranjčević |
4. D |
Zvonimir Šoštarić,prof. |
4. |
Željko Nenedić |
4. E |
Zvonimir Šoštarić,prof. |
5. |
Kevin Tomas |
4. E |
Zvonimir Šoštarić,prof. |
U 16,30 sati Polaznici obrazovanja odraslih
____________________________________________________
_______________________________________________________
4.B RAZREDA
21.6.2017. u učionici br. 10
POVJERENSTVO: Ružica Kamenjašević, dipl.ing., prof. savjetnica
Dubravko Mrakovčić, mag.ing.el.
Marino Načinović, nastavnik
U 14:00 h
1. |
Stefano Abram |
2. |
David Barac |
3. |
Ishak Bikić |
4. |
Dean Danilović |
5. |
Vedran Džido |
6. |
Danijel Grahovac |
U 15:00 h
7. |
Dorian Hajdinjak |
8. |
Ivan Jurković |
9. |
Mateo Klenovšek |
10. |
Kristijan Klepac |
11. |
Dino Kovačević |
12. |
Dominik Krapić |
U 16:00 h
13. |
Vedran Mihailović |
14. |
Mario Pernat |
15. |
Daniel Puž |
16. |
Oliver Ratko |
17. |
Rudolf Rukavina |
18. |
Mateo Saftić |
U 17:00 h
19. |
Marin Santaleza |
20. |
Danilo Simeunović |
21. |
Adis Tokalić |
22. |
Vedran Vila |
23. |
Luka Vucić |
24. |
Saša Vujasinović |
25. |
Aleksandar Zelenika |
_____________________________________________________
POVJERENSTVO:
Mentor: Mira Kopri,dipl. ing. el.
Član: Mario Martinović, dipl. ing.
Član: Lidija Hreljac Trumbetaš, prof.
UČIONICA broj: 43
4.A RAZRED
R.br. |
Prezime i ime |
Naziv završnog rada |
1. |
Britvić Ivan |
21.lipnja u 14.00 |
2. |
Čolić Mario |
|
3. |
Čunko Antonio |
|
|
|
21.lipnja u 14.30 |
4. |
Herljević Marko |
|
5. |
Justić Kristijan |
|
6. |
Kasić Elvis |
|
|
|
21.lipnja u 15.00 |
7. |
Kovač Birkaš Sebastian |
|
8. |
Kovačević Kristian |
|
9. |
Krmpotić Sanjin |
|
|
|
21.lipnja u 15.30 |
10. |
Krušić Matej |
|
11. |
Lončarica Loris |
|
12. |
Mujčinović Dino |
|
|
|
21.lipnja u 16.00 |
13. |
Orešković Antonio |
|
14. |
Pustahija Andrija |
|
15. |
Tomić Ivan |
|
16. |
Troskot Šime |
|
4.C RAZRED
|
|
21.lipnja u 17.00 |
1. |
Babić Luka |
|
2. |
Blašković Ivan |
|
3. |
Ćosić Marino |
|
|
|
21.lipnja u 17.30 |
4. |
Ćumurdžić Patrik |
|
5. |
Kovačević Andrej |
|
6. |
Mandekić Ivan |
|
|
|
21.lipnja u 18.00 |
7. |
Opalić Marko |
|
8. |
Pejčinović Filip |
|
9. |
Pinjušić Marin |
|
Mentor: Mira Kopri,dipl.ing.el.
_________________________________________________________________
IME | PREZIME | RAZRED | TEMA ZAVRŠNOG RADA | IME I PREZIME MENTORA | VRIJEME OBRANE RADA |
Dominik | Ivošić | 4.d | Gamersko računalo za dva korisnika | Lovro Šverko | 14:00 |
Mario | Fanton | 4.d | Gamersko računalo za dva korisnika | Lovro Šverko | 14:00 |
David | Kocijan | 4.d | Meteorološka stanica | Lovro Šverko | 14:10 |
Davor | Silić | 4.d | “Zeleni” punjač mobitela | Lovro Šverko | 14:20 |
Kristijan | Almaši | 4.d | Automatsko navodnjavanje | Lovro Šverko | 14:30 |
Luka | Sinković | 4.e | Dron quadcopter | Lovro Šverko | 14:40 |
Dino | Savić | 4.d | Bluetooth robot | Lovro Šverko | 14:50 |
Filip | Grgur | 4.d | Samozaljevanje biljke (Automatsko navodnjavanje) | Lovro Šverko | 15:00 |
Leon | Sobotinčić | 4.d | Maze solving robot | Lovro Šverko | 15:10 |
Niko | Skitarelić | 4.d | Meteorološka stanica | Lovro Šverko | 15:20 |
Tomislav | Rakocija | 4.d | Maze solving robot | Lovro Šverko | 15:30 |
Jan | Jakšetić | 4.d | Pametna kuća | Lovro Šverko | 15:40 |
Bruno | Frančišković | 4.a | Centralni sustav upravljanja kućom (Pametna kuća) | Lovro Šverko | 15:40 |
Luka | Ilijanić | 4.e | LED VU metar | Nikica Rendić | 15:50 |
Dražen | Radočaj | 4.e | Bluetooth auto upravljan mikroprocesorima programiranim arduinom | Nikica Rendić | 16:00 |
Marko | Vuković | 4.e | Bikovei i krave aplikacija za android uređaje | Vlado Vukušić | 16:10 |
Diorian | Brentar | 4.e | Glazbena teslina zavojnica | Vlado Vukušić | 16:20 |
Marin | Kraguljac | 4.e | Glazbena teslina zavojnica | Vlado Vukušić | 16:20 |
Albert | Ružić | 4.e | 3-kanalni light show | Vlado Vukušić | 16:30 |
Karlo | Polić | 4.e | 3-kanalni light show | Vlado Vukušić | 16:30 |
Mateo | Ćirko | 4.e | Bežično upravljanje elementima u kućanstvu pomoću arduino mikrokontrolera | Vlado Vukušić | 16:40 |
Matej | Bubalo | 4.e | Raspberry pi-pametno zvono | Vlado Vukušić | 16:50 |
Zvonimir | Šimić | 4.e | Raspberry pi-pametno zvono | Vlado Vukušić | 16:50 |
_________________________________________________________
Datum: 21. lipnja 2017.
Učionica br.33
Ispitna komisija: |
Margitić Dubravka |
|
Popov Leo |
|
Srdoc Bojan
|
Prezime i ime kandidata |
Razred |
Termin pristupanja |
Bilobrk Robin |
4.C |
14.00 |
Ćosić Frano |
4.C |
14.10 |
Grubišić Bruno |
4.C |
14.20 |
Kranjac Dominik |
4.C |
14.30 |
Ljubas Dinko |
4.C |
14.40 |
Peruč Leo |
4.C |
14.50 |
Pranjić Mateo |
4.C |
15.00 |
Žaja Igor |
4.C |
15.10 |
Kraljević Massimo |
4.A |
15.20 |
Memić Allen |
4.A |
15.30 |
Datum: 21. lipnja 2017.
Učionica br.33
Ispitna komisija: |
Popov Leo |
|
||
|
Margitić Dubravka |
|
||
|
Srdoc Bojan |
|
||
|
|
|
||
Prezime i ime kandidata |
Razred |
Termin pristupanja |
||
Baltić Toni |
4.E |
15.40 |
||
Fućak Kristian |
4.E |
15.50 |
||
Majić Dominik |
4.E |
16.00 |
||
|
__________________________________________________________________
SRIJEDA 21. lipnja 2017.
Učionica 42
POVJERENSTVO:
Dolores Kapović, prof.
Sanja Sochor, prof.
Ivana Kamenar-Borčić, prof.
VRIJEME |
IME I PREZIME |
RAZRED |
14:00 |
IVAN NAVRATIL |
4.D |
14:15 |
LUKA BIBIĆ |
4.D |
14:30 |
MATEJ KUKEC |
4.D |
14:45 |
FILIP MAJETIĆ |
4.D |
15:00 |
MARIO MARIČEVIĆ |
4.D |
15:15 |
MARINO MATKOVIĆ |
4.D |
15:30 |
KARLO PAVLOVIĆ |
4.D |
15:45 |
FILIP PILEPIĆ |
4.D |
16:00 |
MATEJ RAIĆ |
4.D |
16:15 |
VITO SALAMON |
4.D |
16:30 |
MATEO SOBOTINČIĆ |
4.D |
16:45 |
ANTONIO ŠEŠET |
4.D |
17:00 |
KARLO TOMAŠIĆ |
4.D |
Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo
Zvonimirova 12, 51000 Rijeka
051/678-910
e-pošta:
ured@ss-elektrotehnicka-ri.skole.hr
OIB- 58289508253
ERSTE BANK - IBAN HR2324020061101057381
Klikom na fotografiju otvara se katalog naše školske knjižnice. Pretražite je li lektira dostupna, pronađite naslove za seminarske radove i sl.
Zatrebate li pomoć, pitajte knjižničarku!
Ovaj mjesec: 3494
Ovaj tjedan: 475
Danas: 81
« Ožujak 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |