preskoči na sadržaj

Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo

Login
SŠER

Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo

Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo
 
Zvonimirova 12, 51000 Rijeka
051/678-910
sser@ri.t-com.hr
www.sser.hr
OIB- 58289508253

Anketa
Sviđa li ti se novi izgled internetskih stranica SŠER



Tražilica
Brojač posjeta
Ispis statistike od 14. 4. 2020.

Ovaj mjesec: 2650
Ovaj tjedan: 362
Danas: 17
Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Vremenska prognoza

Materijali za učenje

Ucionica.net

Časopisi

 

 

 

 

Dnevni tisak

               

                        

 

 

Popis predmeta i nastavnika

POPIS NASTAVNIKA I PREDMETA KOJE PREDAJU U ŠKOLSKOJ GODINI 2020./2021.

 

BABIĆ ANDREJA, prof.

Matematika

BADURINA IVANA, prof.

Hrvatski jezik

dr. sc. BIONDIĆ MARIN, prof.

Hrvatski jezik

Etika

CRNČIĆ KRISTIJAN, ing.el.

Robotika

Multimedija

Dijagnostika i održavanje informacijskih sustava

Tehničko i poslovno komuniciranje

Uvod u baze podataka

Obnovljivi izvori energije

DAMIŠ ANTONIO, bacc.ing.el.

Elektronički sklopovi

Elektronika

Energetska elektronika

Mikroupravljači

ERCEGOVIĆ MARKO, mag. ing. el.

Osnove elektrotehnike 1

Programiranje

Elektrotehnički materijali i komponente

Elektroenergetika

GECI EGON, mag. ing. el.

Elektronika 1

Osnove digitalne elektronike

Električne instalacije

Osnove računala

Građa računala

Dijagnostika i održavanje uređaja

GRAZIANI GIANNA, prof.

Engleski jezik

Njemački jezik

HERCEG SABRINA, mag.edu.philol.angl. et mag.hist. art.

Engleski jezik

HRELJAC TRUMBETAŠ LIDIJA, prof.

Fizika

Matematika

MATKO MIKAŠINOVIĆ, mag. educ. geog.

Geografija

JURETIĆ INOSLAV, prof.

Tehničko crtanje i dokumentiranje

Tehničko dokumentiranje

Finomehanička tehnika

mr.sc.IVICA NOVOSEL,dipl.ing.

Tehničko crtanje i dokumentiranje

Radioničke vježbe

JURKOVIĆ DIJANA, prof.

Hrvatski jezik

HRVOJE MIŠIĆ, dipl.theol.

Vjeronauk

KAMENJAŠEVIĆ RUŽICA, dipl. ing.

Radioničke vježbe

KAPOVIĆ DOLORES, prof.

Osnove WEB dizajna

Algoritmi i programiranje I

Algoritmi i programiranje II

Uvod u baze podataka

Dizajn baze podataka

LUŠIČIĆ ZLATKO, mag. ing. el.

Mikroračunala

Industrijska računala

Automatsko vođenje procesa

Automatsko upravljanje

Računalstvo

KLOBUČAR GORAN, mag. ing. el.

Mikroupravljači

Osnove elektrotehnike

Uvod u elektroniku

LINIĆ MARŽIĆ ARIJANA, prof.

Fizika

Matematika

Primijenjena matematika

MANCE KREŠIMIR, dipl. ing.el.

Električni  strojevi

Električni strojevi i uređaji

Elektromotorni  pogoni

Konstruiranje i ispitivanje električnih strojeva

MANCE VLATKA, prof.

Kemija

MILIŠIĆ ANDREA, mag. educ. math.

Matematika

MARGITIĆ DUBRAVKA, dipl. ing.

Sklopovska oprema računala

Visokofrekventni sklopovi i sustavi

Građa računala

Informacije i komunikacije

Internetske tehnologije

MILUNOVIĆ TINA, mag.cin.

Tjelesna i zdravstvena kultura

MATETIĆ DOLORES, prof.

DOMITROVIĆ LIDIJA, prof.  (zamjena)

Biologija

MARTINOVIĆ MARIO, dipl. ing.

Digitalna logika

Digitalna elektronika

Elektronička instrumentacija

MRAKOVČIĆ DUBRAVKO, mag. ing. el.

Uvod u robotiku

Ugradbeni računalni sustavi

Osnove elektrotehnike

Praktične osnove računalstva

Mikroupravljači

PAVLIĆ MATIJA prof.

Operacijski sustavi

Programiranje za mobilne uređaje

Sigurnost informacijskih sustava

Poslužiteljski operacijski sustavi

Sustavna programska potpora

Računalstvo II

PETEK VESNA, dipl. politolog

Politika i gospodarstvo

Etika

POLIĆ JELENA, prof.

Fizika

Matematika

LEO POPOV, ing.

Radioničke vježbe

Upotreba informacijske tehnologije u uredskom poslovanju

RUMORA DAMIR

Radioničke vježbe

SRDOC BOJAN, prof.

Engleski jezik

STOJIĆ MLADEN, prof.

Povijest

SOCHOR SANJA, mag.educ.inf.

Algoritmi i programiranje I

Uvod u računalne mreže

Multimedija I

Multimedija II

Skriptni jezici i web programiranje I

Skriptni jezici i web programiranje II

ŠIMAC IVAN, mag. educ. inf.

Napredno i objektno programiranje I

Napredno i objektno programiranje II

Programiranje mobilnih uređaja

Uvod u računalne mreže

Računalne mreže

Konfiguriranje računalnih mreža i servisa

ŠTERBENC TOMISLAV, prof.

Tjelesna i zdravstvena  kultura

ŠVERKO MLADEN, mag.ing.ele

Osnove elektrotehnike 1

Osnove elektrotehnike 2

Osnove elektroničkih mjerenja

VRKIĆ MONIKA, prof.

Ivanović Dinka,

mag. educ. math. et inf. (zamjena)

Matematika

 




preskoči na navigaciju