preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Korisne stranice...
Vijesti

Obrana završnog rada


 OBRANA  ZAVRŠNIH  RADOVA  -  ŠK.GOD. 2016./17.    

 

                   

21.06.2017. u učionici br. 2

 

POVJERENSTVO:

 

Krešimir Mance,dipl.ing.    

                                                           

Zvonimir Šoštarić,prof.

                                                            

Pero Škobo,prof. 

                                                        

 

  U 14,00 sati

 

 

R.BR.

 

  

   IME I PREZIME UČENIKA

 

 

RAZRED

             

          MENTOR

1.

Semi Hebiri

4. A

Krešimir Mance,dipl.ing.

2.

Loris Lučić

4. A

Krešimir Mance,dipl.ing.

3.

Matko Miletić

4. A

Krešimir Mance,dipl.ing.

4.

Dorian Mohorić

4. A

Krešimir Mance,dipl.ing.

5.

Marijan Naglić

4. A

Krešimir Mance,dipl.ing.

6.

Marijo Milić

4. E

Krešimir Mance,dipl.ing.

 

 

  U 15,30 sati

 

 

R.BR.

 

 

  IME I PREZIME UČENIKA

 

 

RAZRED

           

          MENTOR

1.

Mateo Nikolić

4. B

Zvonimir Šoštarić,prof.

2.

Josip Tabako

4. B

Zvonimir Šoštarić,prof.

3.

Siniša Kranjčević

4. D

Zvonimir Šoštarić,prof.

4.

Željko Nenedić

4. E

Zvonimir Šoštarić,prof.

5.

Kevin Tomas

4. E

Zvonimir Šoštarić,prof.

 

 

   U 16,30 sati  Polaznici obrazovanja odraslih

 

____________________________________________________

 

 

_______________________________________________________

 

  4.B RAZREDA

 21.6.2017. u učionici br. 10

POVJERENSTVO: Ružica Kamenjašević, dipl.ing., prof. savjetnica

Dubravko Mrakovčić, mag.ing.el.

 Marino Načinović, nastavnik  

  

U 14:00 h

1.

Stefano Abram

2.

David Barac

3.

Ishak Bikić

4.

Dean Danilović

5.

Vedran Džido

6.

Danijel Grahovac

 

U 15:00 h

7.

Dorian Hajdinjak

8.

Ivan Jurković

9.

Mateo Klenovšek

10.

Kristijan Klepac

11.

Dino Kovačević

12.

Dominik Krapić

 

16:00 h

13.

Vedran Mihailović

14.

Mario Pernat

15.

Daniel Puž

16.

Oliver Ratko

17.

Rudolf Rukavina

18.

Mateo Saftić

 

17:00 h

19.

Marin Santaleza

20.

Danilo Simeunović

21.

Adis Tokalić

22.

Vedran Vila

23.

Luka Vucić

24.

Saša Vujasinović

25.

Aleksandar Zelenika

 

_____________________________________________________

POVJERENSTVO:

Mentor: Mira Kopri,dipl. ing. el.

Član: Mario Martinović, dipl. ing.

Član: Lidija Hreljac Trumbetaš, prof.

UČIONICA broj: 43

 

 4.A RAZRED  

R.br.

Prezime i ime

Naziv završnog rada

1.

Britvić  Ivan

21.lipnja  u 14.00

2.

Čolić Mario

 

3.

Čunko Antonio

 

 

 

21.lipnja u 14.30

4.

Herljević Marko

 

5.

Justić Kristijan

 

6.

Kasić Elvis

 

 

 

21.lipnja u 15.00

7.

Kovač Birkaš Sebastian

 

8.

Kovačević Kristian

 

9.

Krmpotić Sanjin

 

 

 

21.lipnja u 15.30

10.

Krušić Matej

 

11.

Lončarica Loris

 

12.

Mujčinović Dino

 

 

 

21.lipnja u 16.00

13.

Orešković Antonio

 

14.

Pustahija Andrija

 

15.

Tomić Ivan

 

16.

Troskot Šime

 

 

 4.C RAZRED  

 

 

21.lipnja u 17.00

1.

Babić Luka

 

2.

Blašković Ivan

 

3.

Ćosić Marino

 

 

 

21.lipnja u 17.30

4.

Ćumurdžić Patrik

 

5.

Kovačević Andrej

 

6.

Mandekić Ivan

 

 

 

21.lipnja u 18.00

7.

Opalić Marko

 

8.

Pejčinović Filip

 

9.

Pinjušić Marin

 

 

Mentor: Mira Kopri,dipl.ing.el.

_________________________________________________________________

IME PREZIME RAZRED TEMA ZAVRŠNOG RADA IME I PREZIME MENTORA VRIJEME OBRANE RADA
Dominik Ivošić 4.d Gamersko računalo za dva korisnika Lovro Šverko 14:00
Mario Fanton 4.d Gamersko računalo za dva korisnika Lovro Šverko 14:00
David Kocijan 4.d Meteorološka stanica Lovro Šverko 14:10
Davor Silić 4.d “Zeleni” punjač mobitela Lovro Šverko 14:20
Kristijan Almaši 4.d Automatsko navodnjavanje Lovro Šverko 14:30
Luka Sinković 4.e Dron quadcopter Lovro Šverko 14:40
Dino Savić 4.d Bluetooth robot Lovro Šverko 14:50
Filip Grgur 4.d Samozaljevanje biljke (Automatsko navodnjavanje) Lovro Šverko 15:00
Leon Sobotinčić 4.d Maze solving robot Lovro Šverko 15:10
Niko Skitarelić 4.d Meteorološka stanica Lovro Šverko 15:20
Tomislav Rakocija 4.d Maze solving robot Lovro Šverko 15:30
Jan Jakšetić 4.d Pametna kuća Lovro Šverko 15:40
Bruno Frančišković 4.a Centralni sustav upravljanja kućom (Pametna kuća) Lovro Šverko 15:40
Luka Ilijanić 4.e LED VU metar Nikica Rendić 15:50
Dražen Radočaj 4.e Bluetooth auto upravljan mikroprocesorima programiranim arduinom Nikica Rendić 16:00
Marko Vuković 4.e Bikovei i krave aplikacija za android uređaje Vlado Vukušić 16:10
Diorian Brentar 4.e Glazbena teslina zavojnica Vlado Vukušić 16:20
Marin  Kraguljac 4.e Glazbena teslina zavojnica Vlado Vukušić 16:20
Albert Ružić 4.e 3-kanalni light show Vlado Vukušić 16:30
Karlo Polić 4.e 3-kanalni light show Vlado Vukušić 16:30
Mateo Ćirko 4.e Bežično upravljanje elementima u kućanstvu pomoću arduino mikrokontrolera Vlado Vukušić 16:40
Matej  Bubalo 4.e Raspberry pi-pametno zvono Vlado Vukušić 16:50
Zvonimir  Šimić 4.e Raspberry pi-pametno zvono Vlado Vukušić 16:50

 

_________________________________________________________

Datum:  21. lipnja 2017.

Učionica br.33

Ispitna komisija:

Margitić Dubravka

 

Popov Leo

 

Srdoc Bojan

 

Prezime i ime kandidata

Razred

Termin pristupanja

Bilobrk Robin

4.C

14.00

Ćosić Frano

4.C

14.10

Grubišić Bruno

4.C

14.20

Kranjac Dominik

4.C

14.30

Ljubas Dinko

4.C

14.40

Peruč Leo

4.C

14.50

Pranjić Mateo

4.C

15.00

Žaja Igor

4.C

15.10

Kraljević Massimo

4.A

15.20

Memić Allen

4.A

15.30

 

Datum:  21. lipnja 2017.

Učionica br.33

Ispitna komisija:

Popov Leo

 

 

Margitić Dubravka

 

 

Srdoc Bojan

 

 

 

 

Prezime i ime kandidata

Razred

Termin pristupanja

Baltić Toni

4.E

15.40

Fućak Kristian

4.E

15.50

Majić Dominik

4.E

16.00

       

 

__________________________________________________________________

SRIJEDA 21. lipnja 2017.

Učionica 42

POVJERENSTVO:

Dolores Kapović, prof.

Sanja Sochor, prof.

Ivana Kamenar-Borčić, prof.

 

VRIJEME

IME I PREZIME

RAZRED

14:00

IVAN NAVRATIL

4.D

14:15

LUKA BIBIĆ

4.D

14:30

MATEJ KUKEC

4.D

14:45

FILIP MAJETIĆ

4.D

15:00

MARIO MARIČEVIĆ

4.D

15:15

MARINO MATKOVIĆ

4.D

15:30

KARLO PAVLOVIĆ

4.D

15:45

FILIP PILEPIĆ

4.D

16:00

MATEJ RAIĆ

4.D

16:15

VITO SALAMON

4.D

16:30

MATEO SOBOTINČIĆ

4.D

16:45

ANTONIO ŠEŠET

4.D

17:00

KARLO TOMAŠIĆ

4.D

 

 



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Gabrijela Mahmutović   datum: 18. 6. 2017.

SŠER

Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo

Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo
 
Zvonimirova 12, 51000 Rijeka
051/678-910
sser@ri.t-com.hr
www.sser.hr
OIB- 58289508253


Anketa
Sviđa li ti se novi izgled internetskih stranica SŠER




Tražilica

Brojač posjeta
Ispis statistike od 9. 2. 2011.

Ukupno: 1652323
Ovaj mjesec: 2503
Ovaj tjedan: 439
Danas: 6

Kalendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji


Vremenska prognoza


Materijali za učenje

Ucionica.net


Časopisi

 

 

 

 


Dnevni tisak

               

                        

 

 





preskoči na navigaciju