Lozinka:
Korisne stranice...
Radio klub KVARNER 9A1CKG , 9A5G

Radio klub Kvarner od davne 1980. godine okuplja učenike ove škole.

Svake godine organiziraju se seminari za radio konstruktore te radio operatere P razreda prvenstveno za učenike.

Iz redovnih aktivnosti je interesantno održavanje radio amaterskih veze sa gotovo cijelim svijetom

Posebno su interesantna kratkovalna ( KV ) i ultrakratkovalna  (UKV) natjecanja.

U godini 2014. u raznim natjecanjima osvojili smo vrlo zapažene rezultate. Npr u 9A_Activity, koji ima jedanaest perioda, osvojili smo 3. mjesto na 432 MHz te 3. mjesto na 144 MHz, a na 1296 MHz 2. mjesto. U superkupu treće mjesto!

Na kratkovalnim natjecanjima Hrvatski kup te Kup Jadrana osvojili smo PRVO mjesto u svojim kategorijama, pa u KV superkupu osvajamo ukupno Drugo mjesto.

Vrlo često naši članovi osvajaju visoke plasmane, najčešće prvi u 9A ( RH )

Dobar dio diploma koje je klub osvojio mogu se vidjeti u klupskoj prostoriji bilo na klupskim danima (srijedom u 18:30).

Svi zainteresirani mogu se javiti mailom na 9a1ckg@hamradio.hr  ili osobno svake srijede u 18:30 sati u prostoriji radio kluba.