preskoči na sadržaj

Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo

Login
SŠER

Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo

Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo
 
Zvonimirova 12, 51000 Rijeka
051/678-910
sser@ri.t-com.hr
www.sser.hr
OIB- 58289508253

Anketa
Sviđa li ti se novi izgled internetskih stranica SŠER



Tražilica
Brojač posjeta
Ispis statistike od 9. 2. 2011.

Ukupno: 1770750
Ovaj mjesec: 2365
Ovaj tjedan: 443
Danas: 222
Kalendar
« Veljača 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Vremenska prognoza

Materijali za učenje

Ucionica.net

Časopisi

 

 

 

 

Dnevni tisak

               

                        

 

 

Popis profesora i djelatnika u šk. god. 2019./2020.

Prezime i ime nastavnika:

Klarić Tomislav, ravnatelj, dipl. ing. strojarstva

Babić Andreja, prof. matematike i informatike

Badurina Ivana, prof. hrvatskog jezika i književnosti

dr. sc. Biondić Marin, prof. filozofije i hrvatskog jezika i književnosti

Graziani Gianna, prof. engleskog  jezika i književnosti i njemačkog  jezika i književnosti

Glavak Mladen, mag. ing. elektrotehnike

Herceg Sabrina, mag. povijesti umjetnosti  i mag. edu. engleskog jezika i književnosti

Hreljac-Trumbetaš Lidija, prof. matematike i fizike

Geci Egon, mag. ing. elektrotehnike

Jurković Dijana, prof. hrvatskoga jezika i književnosti

Juretić Inoslav, prof. strojarstva

Kamenar-Borčić Ivana, dipl. teolog

Kamenjašević Ružica, dipl. ing. prometa

Kapović Dolores, prof. matematike i informatike

Klobučar Goran, mag. ing. elektrotehnike

Linić-Maržić Arijana, mag. edu. fizike i matematike

Lušičić Zlatko, mag. ing. elektrotehnike

Mahmutović Gabrijela, školska knjižničarka, mag. bibliotekarstva

Mance Krešimir, dipl. ing. elektrotehnike

Mance Vlatka, prof. kemije

Margitić Dubravka, dipl. ing. elektrotehnike

Martinović Mario, dipl. ing. elektrotehnike

Matetić Dolores, dipl. ing. biologije

Milunović Tina, prof. tjelesnog odgoja

Mikašinović Matko, mag. edu. geografije

Mrakovčić Dubravko, mag. ing. elektrotehnike

mr. sc. Novosel Ivica, dipl. ing strojarstva

Pavlić Matija, prof.

Petek Vesna, dipl. politolog (zamjene: Marijana Basić, dipl. iur. i Karlo Babić, mag. edu.)

Polić Jelena, prof. matematike i fizike

Popov Leo, ing. elektrothnike

Rendić Nikica, dipl. ing. elektrotehnike

Rumora Damir, tehničar za računalstvo

Sochor Sanja, mag. edukacije informatike

Srdoc Bojan, dipl. anglist

Stojić Mladen, prof. povijesti i filozofije

Šimac Ivan, mag. edu. informatike

Štimac Eugen, mag. ing. elektrotehnike i informacijske tehnologije

Šverko Mladen, mag. ing. elektrotehnike

Štajduhar Vladimir, prof. elektrotehnike

Šterbenc Tomislav, prof. tjelesnog odgoja

Topić Justinić Tanja, školska psihologica, prof. psihologije

Vrkić Monika, mag. edu. matematike i informatike

Vukušić Vlado, mag. edu. politehnike i informatike

Zubović Jagoda, prof. hrvatskog jezika i književnosti

Žigman Vendi, mag. edu. matematike i informatike

 

Administrativno-tehnička služba:

Sabina Ložar, tajnica škole

Sonja Ribarić, voditeljica računovodstva

Nada Mesaroš, administratorica

Marko Prgić, domar

Nedeljka Pavlica, spremačica

Ines Petrc, spremačica

Branka Faflja, spremačica

Ana Topalušić, spremačica

 

 

preskoči na navigaciju